מאי – האחות

10157088_10202409346289901_2051690416_n

היי תאומה שלי.. קמתי היום בבוקר וקצת הופתעתי.. איך חלף לו חודש?!

חודש מלא מחשבות, תחושות, רגשות שונים וגם משונים, חודש שמרגיש כמו יום אך באותו העת מרגיש כמו שנה. מצד אחד מרגיש כאילו הסצנה המטורפת שעברנו הייתה אתמול ומצד שני מתגעגעת אלייך כאילו לא ראיתי אותך שנה.

אמרו לי שאני חייבת למצוא דרך לתקשר איתך, ניסיתי כמה דרכים והבנתי ששום דבר לא יהיה דומה למציאות שהייתי רגילה אליה במשך 17 שנה.. הבנתי שהמשימה שלי היא למצוא את הדרך הייחודית שלי ליצור איתך קשר, דרך שתהיה רק של שתינו.. דרך מיוחדת כמו שאנחנו רגילות.

אחותי היקרה  והמיוחדת, אני משתדלת לבקר אותך כמעט כל יום, אני מנקה, מסדרת וכל פעם מביאה משהו אחר.. אם זה להקריא לך את המכתבים שאני כותבת לך, אם זה להביא לך פרחים או סתם לשבת לידך ולהזכר ברגעים יפים שלנו יחד, רגעים שאני לעולם לא אשכח.

שנים שלא ראיתי פרפרים לבנים ופתאום בכל מקום שאני הולכת ומרגישה רע, צץ לו פרפר לבן שמסתובב סביבי וממשיך בדרכו. אני לא יודעת אם זה באמת סימן, אבל חיוך זה תמיד מעלה, תחושה שאת איתי בכל מקום שאני הולכת. כל דבר קטן כזה שמרגיש לי כמו סימן ממך, מעלה לי יחד עם החיוך המון שאלות שמטרידות אותי ומעסיקות אותי שעות על גבי שעות.

שולחת לך כל בוקר הודעת בוקר טוב לנסיכה המיוחדת. ולפעמים סתם בא לי לכתוב לך נוף אני אוהבת אותך.אני יודעת שלא אקבל הודעה בחזרה אבל לעולם לא אפסיק. אמשיך להתנהג בצורה שהייתי רגילה 17 שנה בכל התחומיםכמו שהיית רוצה. את הדרך המיוחדת הטהורה והייחודית שעשית עד כה אני אמשיך. מבטיחה לך אהובתי. מבטיחה לך ואני אקיים!

אין אהבה בעולם כמו האהבה שלנו, ואין עוד אחד שאוהב אותך כמוני ואני יודעת שזה הדדי, אני יודעת כמה את אוהבת אותי וכמה שאני חשובה לך ושאת רוצה את כל הטוב, את כל האושר וכל ההצלחה עבורי. את האושר שלי תמידתשארי, אספר עלייך בכל הזדמנות בראש מורם, כי זאת אחותי, וזה הסיפור שלך, אחות שכל אחד היה חולם לקבל, אבל אף אחד לא ייזכה כי רק אני זכיתי נוף, זכיתי לאדם מושלם מוצלח וטוב. דמות לחיקוי. ובדיוק כמו שכתבנו : ” רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה” , התיאור המדוייק של נסיכה כמוך.

מתגעגעת אלייך מאוד חצי שלי, אוהבת ללא גבולות.

“ורק חלום אחד חשוב, חלום שאת תהיי פה

ורצון אחד רוצה, שתהיי פה כל הזמן

פחד אחד קיים בי, שתצאי לי מחיי

וזכרון אחד מושלם זה את ואני”…

תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים.