מאי – האחות

הספד לוויה _ מאי _האחות_2

לאור של חיי

חצי השני שלי

נשמה שלי

נוף שלי

חברה הכי טובה שלי

את מלאך.

הכל קרה כל כך מהר, רק השבוע היית בבית, צחקנו ונהיננו אחת מהשניה.

מה שנותר לי לומר לך זה תודה. תודה על כל מה שהענקת לי, לימדת אותי ונתת לי כל הזמן.

זכיתי לגדול לצד אדם משכיל, חכם, אוהב, יפה תואר, בוגר ודמות לחיכוי.

מאז היותי קטנה תמיד היית המודל לחיקוי שלי, לימדת אותי לרקוד, להתלבש, להשכיל וזכיתי להתבגר לצידך.

חודש מאי הוא חודש שמחה עבורי, רק בתחילתו חגגתי יום הולדת 17 ואמרו לי שאני גדלה ונהיית דומה לך יותר ויותר.

למדתי ממך הכל, גיבורה, אמיצה, שקדנית, דבקה במטרה, את החצי שמשלים אותי. בלעדייך אני חצי בן אדם, אבל היום שדיברתי איתך ששכבת כזאת יפה , עדינה, מושלמת על המיטה הארורה הזאת ניהלנו שיחה כמו שאנחנו רגילות. כשביקשתי ממך לשמור עליי מלמעלה ראיתי שהעיניים שלך היו טיפה פקוחות והסתכלת עליי אני יודעת את זה.

אני מבטיחה לך שהחצי שלך זה שמשלים אותי עבר אליי, אומנם לא פיזית אך הכוחות הנפשיים שלך והאצילות שלך חדרה אלי והצלחתי להפסיק לבכות. נישקתי את כל גופך מכף  רגל ועד ראש והבטחתי שבועת אומונים אותך לעצמי ולך שבועת אחיות שאקח את כל מה שלימדתי ממך במשך 17 שנים מושלמות ואחדירם אל גופי.

אני ההמשך שלך , לא סתם אומרים שאנחנו כל כך דומות, כי אנחנו באמת. כשאנחנו ביחד אנחנו אדם אחד. כל הזמן התגאיתי בך אחותי הגדולה ובחיים לא אשכח או אפסיק להעריץ אותך והעיניים שלי תמיד יאירו כשאדבר ואתגאה בדבר המדהים הזה שהוא אחותי.

ההצלחה שלי במשך החיים זו ההצלחה של שתינו . את בתוכי, בנשמתי, תמיד נצורה וחרוטה. את תלווי ותשמרי עליי כל חיי, אני יודעת את זה .

לא זכית לראותי בפעם האחרונה רוקדת וביקשתי ממך לא לראות סרטונים עד שייצא הוידאו, ולצערי לא זכיתי להתגאות ביכולות שלי בפעם האחרונה בחיי.

תמיד היית בשבילי עמוד להשען ותמכת בי כל חיי.

אחותי אני אוהבת אותך המון. מעתה והלאה  אני ממשיכה את הדרך הקדושה והטהורה שעשית עד כה. מבטיחה לך לשמור על אמא, אבא וחן אחי הגדול ולהתגייס בכבוד לתפקיד שתמיד חלמתי.

את החיים שלי ובזכותך חלק גדול מחיי קרה.

את נצורה בליבי וחרוטה בנשמתי.  ת – מ – י – ד ! ! !