חן – האח

הספד לוויה _ חן _ האח

נופרי אחותי הנסיכה היפה

באמת שאין לי מושג מאיפה להתחיל, הכל קרה כל כך מהר , שאני לא מצליח לעכל את המציאת החדשה שלי בלעדייך.

אחותי היפה, גדלנו יחד מהיום בו נולדת באותו החדר בעכו במשך 10 שנים יפות. בחיים אני לא אשכח איך היינו משחקים יחדיו ומשתוללים כשאמא הייתה מרדימה אותנו מידי יום.

נופר, גדלת ונהיית נערה יפיפייה, אין מקום שאליו הלכתי וכל הסובבים אותי תמיד אבל תמיד התפעללו מיופייך ומהאישיות שלך.

נופרי שלי, כשהגעת לצבא כבר ראשוני מפקדייך הבינו שמדובר בבחורה איכותית שהגיע לצבא הגנה לישראל, את התקדמת והצטיינת תמיד במה שעשית. כל הקצינים, המפקדים שלך לאורך כל השנים האלה תמיד ציינו בפנינו כמה שאת איכותית, חרוצה, דבקה במטרה על הצד הטוב ביותר וכזאת באמת היית.

אחותי היקרה, תמיד שאפת להיות, והיית הכי טובה בכל מקום אליו הפנית את פנייך והגעת.

אין בפי מילים לתאר כמה אתגעגע לביקורים שלך יחד עם שי בימי שישי, לארוחות יחדיו, לחוש ההומר שלך ולהיותך אחות אמיתית והחברה הכי טובה שלי.

את הצחוק הגדול שלך בחיים אני לא אשכח, הצחוק הזה ייזכר תמיד ויילך איתי לכל אורך חיי, אי אפשר לשכוח צחוק מיוחד כזה.

נופרי יקרה לי, במשך 24 שנים תמיד היית שם לצידי, מאז ומתמיד תמכנו אחד בשניה גם ברגעים הטובים וגם ברגעים הכי קשים, אני רוצה שתדעי שלעצותייך אני אתגעגע כל חיי.

אחות, את היית תמיד בחורה חזקה מאוד, אני הסתכלתי עלייך בהערצה גדולה והיית הגאוה של המשפחה שלנו.

גם ברגעייך האחרונים נלחמת כמו גיברה אמיתית, וכך אזכור אותך כל החיים: נופרי החזקה, נופרי הפייטרית, נופרי האיכותית, נופרי המוצלחת, נופרי הנסיכה היפה שלנו, נופרי אחותי האהובה…

אני יודע שאת הכי היית רוצה עכשיו שנהיה חזקים ונמשיך הלאה, ולכן נופרי אני מבטיח להיות חזק בשביל כולם ולדאוג למאיצ’וק אחותינו הקטנה שקרובה מאוד לליבך כל החיים!
יהי זכרך ברוך אחותי יפה שלי.

אוהב ומעריץ אותך לעד גאוה שלי,
חן